Hakkımızda

DURU SOLAR ENERJİ uzun süren sektörel AR-GE çalışmalarının sonucunda, hükümetin desteğiyle gerçekleştirilen yeni  yasal düzenlemelerin ve mevzuatların çağa uydurulmasının akabinde 2014 yılında kurulmuştur.

Adından da anlaşılacağı gibi DURU SOLAR ENERJİ ülkemizde, yenilenebilen enerji kaynaklarını kullanarak, enerji üretimine katkı sağlayacak çözümler üretmektedir., küçük – orta – büyük işletmenin,Tarımsal sulama seraların, benzinlikıerin, her türlü hayvansal işletmenin, soğuk hava depolarının, kömür işletmelerinin, Belediyelerin, kooperatiflerin ve her türlü ticari kuruluşun ihtiyacı olan elektiriğin, imkanlar doğrultusunda, (Rüzgar – Güneş) ile lisanslı veya  lisanssız bedava üretilmesine olanak sağlar.

- Elektrik Faturanızla Barışın

DURU SOLAR ENERJİ olarak prensiplerimiz kısaca başlıklar olarak şöyledir;

1. Enerji sektöründe, teknolojik gelişimlere ve değişimlere uygun ürün gruplarının geliştirilmesini sağlamak.

2. Ürün gruplarını oluştururken, insana ve çevreye duyarlı davranarak, doğal enerji kaynaklarının korunmasına katkıda bulunmak.

3. Mevcut, ürün ve hizmetlerimizde, kalite ve güvenilirlik ilkelerinden ödün vermeden yol almak.

4. Tüm çözüm ortaklarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyen, sektörde öncü bir firma olmak                                                                                                                                                       – Yenilenebilir Enerji Çevreye dost,

Türkiye’nin coğrafi konumu, çeşitli enerji sorunlarıyla birlikte, çözümlerdeki çeşitliliği de beraberinde getirmektedir. DURU SOLAR ENERJİ olarak, sektördeki firmalardan en büyük farkımız, tüm alternatifleriyle birlikte, enerji çözümlerine hakim olmamızdır. DURU SOLAR ENERJİ olarak, bütün projelerimizde, konusunda uzmanlaşmış teknik personelimizle hizmet vermekteyiz.

Enerji sektörü hali hazırda kalifiye eleman bulunmamasından ötürü, sürekli yurtdışından personel alımı yapma yoluna giderken, biz, DURU SOLAR ENERJİ olarak, personelimizi kendimiz yetiştirip, gerek yurt içi ve yurt dışı eğitimlerle, gerek seminerlerle, sürekli olarak inovasyon odaklı bir yol izleriz.

Proje bazlı hizmetlerimizde olduğu kadar, teknik servis bazında da servis garantisini ve de müşteri memnuniyetini ön planda tutan DURU SOLAR ENERJİ, aynı zamanda, tamamı yerli üretim olan rüzgar türbinleriyle, ISO, TSE  ve CE belgesi almış Ürünlerle çalışmakta olup. Türkiye’de, her yeni gelişen sektörde olduğu gibi, enerji sektöründe de, önümüzdeki yıllarda kaybolup gidecek markalar olacaktır. DURU SOLAR ENERJİ size sabit garanti ve güvence imkanı sunar.